Witaj w portalu szkolenia.boron.com.pl

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

OPIS SZKOLENIA

Innowacyjny kurs z zakresu obsługi nowoczesnego urządzenia BOROŃ MANEO jest szkoleniem, które przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu mezoterapii mikroigłowej.

Szkolenie to przeznaczone jest dla osób profesjonalnie zajmujących się kosmetyką, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne, oraz osób otwierających własny gabinet kosmetyczny w celu poszerzenia świadczenia usług jak i zwiększenia renomy firmy. Dzięki temu mamy możliwość wprowadzenia innowacyjnych metod wykonywania zabiegów kosmetycznych, będących alternatywą do zabiegów tradycyjnych.

Profesjonalne szkolenie przeprowadzane jest w siedzibie Firmy BOROŃ na ul. Kopernika 1/3 w Łodzi według najbardziej efektywnych metod nauczania. Dzięki wykwalifikowanemu szkoleniowcowi nie tylko zdobędziesz ogromną wiedzę na temat zabiegu mezoterapii mikroigłowejj, ale również skorzystasz z możliwości jego wykonania jak i odczucia zabiegu na własnej skórze.

Program szkolenia:

1. omówienie urządzenia

2. zasady higieny i BHP w gabinecie kosmetycznym

3. wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii mikroigłowej

4. metoda wykonania zabiegu „krok po kroku"

5. zasady postępowania po zabiegu

6. możliwości rozwinięcia usługi

7. wykonanie zabiegu przez kursanta

Czas trwania szkolenia  – 4 godziny

Szkolenia w firmie Boroń są jak zawsze przeprowadzane wyłącznie w formule 1 instruktor – 1 kursant. Dlatego czas szkolenia wykorzystany jest maksymalnie. Zawartość szkolenia i intensywność ćwiczeń jest dopasowywana do potencjału osoby szkolącej się na bieżąco. Dlatego szkolenia często nie kończą się o planowanej godzinie. Kursantki, które uczestniczyły w szkoleniach zbiorowych, narzekają najczęściej na niedostatek praktyki i brak niepodzielnej uwagi instruktora. Wszelkiego rodzaju szkoły i zajęcia zaoczne nie dadzą takiego efektu jak zajęcia bezpośrednie i zabiegi wykonywane samodzielnie na modelkach. Teoria jest dobra, ale tylko w praktyce…

Za naszą marką stoi jakość produktów oraz skuteczność przekazania wiedzy jak te produkty stosować. To obniża koszty tej inwestycji i znacznie zwiększa konkurencyjność tej usługi.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na zabiegi mezoterapii i coraz większą świadomością Klienów o ich dobroczynnym wpływie na stan skóry gwarantuję, że kapitał zainwestowany w szkolenie w krótkim czasie zostanie zwielokrotniony.

Koszt pojedynczego zabiegu w zależności od regionu Polski kształtuje się w granicach 250-450 zł. Ponadto stosunkowo niskie koszta zabiegowe czynią ten zabieg tym bardziej atrakcyjnym z perspektywy gabinetu kosmetycznego.

W związku z indywidualnym podejściem do każdego z Kursantów proponujemy 2 warianty cenowe szkolenia:

1. WARIANT BEZ ZAKUPU SPRZĘTU, NA URZĄDZENIU FIRMY BOROŃ – KOSZT 1100 ZŁ

2. WARIANT Z ZAKUPEM RĄCZKI DO WYKONYWANIA MEZOTERAPII – KOSZT 990 ZŁ ZA SZKOLENIE PLUS 2500 ZŁ ZA RĄCZKĘ

mezoterapia mikroigłowa Boroń Permanentne Piękno

Późniejsze użytkowanie niesie ze sobą jedynie koszt igieł-modułów (cena 22 zł/szt)

Moduły do mezoterapii. Pasuje do popularnych pistoletów do makijażu permanentnego na moduły oraz wielu producentów urządzeń jak Bioevolution, MT Derm. Dużo większa skuteczność niż przy zastosowaniu kartridzy z plastikowymi igłami.zabiegu.Sterylizowane tlenkiem etylenu moduły są pojedynczo pakowane. Każdy kartridż posiada numer seryjny oraz datę produkcji i ważności. Dwa lata gwarancji. Europejskie Normy Medyczne Certyfikaty ISO 9

oraz koktajli do zabiegów:

-Meso Re-Vital med z kwasem hialuronowym – 180 zł za 8 ampułek 3ml

-Meso Re-Vital fresh z koenzymem Q10 – 120 zł za  8 ampułek 3ml

-Meso Re-Vital pure z wyciągiem z soi – 120 zł za 8 ampułek 3ml

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń i do nabycia wiedzy, którą szybko i skutecznie pozwoli na zwrot poniesionych nakładów i zadowolenia z osiąganych wyników. Zarówno finansowych jak i zadowolenia Klientów, które gwarantuje nam stabilność naszej działalności. Pokażemy również kilka sposobów promocji, które spowodują, że zainteresowanie tą usługą w naszym wykonaniu znacznie wzrośnie.

 

 

 

 

 

"Boroń": makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, depilacja laserowa, laser frakcyjny, fale radiowe, Exilis - odchudzanie.

Sesje zdjęciowe Wykonanie:Strony internetowe Łódź.