Witaj w portalu szkolenia.boron.com.pl

Szkolenia z wybielania zębów

Indywidualne szkolenia z wybielania zębów

Permanentne Piękno – połączenie sztuki i techniki - gwarancja Twojego sukcesu

 

Proponujemy Państwu rewelacyjne szkolenie z wybielania zębów. Jeszcze do niedawna tylko dentyści wykonywali zabiegi wybielania zębów. Teraz każdy z Państwa może wprowadzić ten ekskluzywny zabieg do swojej oferty!

Metoda wybielania kosmetycznego zębów od lat niezwykle popularna na rynku amerykańskim, cieszy się coraz większą polularnością i w Europie. Dzieje się tak, między innymi z powodu przystępnej ceny w stosunku do uzyskanych rewelacyjnych efektów.

Każdego dnia różne czynniki wpływają na zmianę naturalnego koloru zebów. Kawa, papierosy, wino oraz sztuczne barwniki zawarte w pożywieniu mają bezpośredni wpływ na biel naszych zębów.

System, który Państwu proponujemy z pewnością pozwoli odzyskać pierwotny, zapomniany koloryt zębów Waszych Klientów.

kliknij aby powiększyć

Technoogia, którą Wam proponujemy, jest bardzo zbliżona do tej, którą wykorzystują dentyści w swoich gabinetach. Jedyna różnica pomiędzy zabiegiem wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym a przy użyciu żelu, którym dysponujemy to stężenie nadtlenku wodoru w żelu użytym podczas zabiegu. W naszej technologii proponujemy bezpieczny 16% żel - preparat oparty na nadboranie sodu monohydracie. który nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł a gwarantuje te same rezultaty. Stężenie takie powoduje minimalne uczucie dyskomfortu związane z nadwrażliwością zębów występującą zaraz po zabiegu. W związku z tym Klienci będą wracać i polecać Was innym!


Jedniodniowe szkolenie w zupełności przygotuje Państwa do wykonywania zabiegów. Otrzymają Państwo od nas wszelkie niezbędne informacje na temat przygotowania do zabiegu jak i ewentualnych przeciwwkazań do jego wykonywania.

Ponad to, po szkoleniu oferujemy dalsze wsparcie merytoryczne jak i marketingowe a w razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.

Przy zakupie lampy 3900 zł brutto, szkolenie gratis.


"Boroń": makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, depilacja laserowa, laser frakcyjny, fale radiowe, Exilis - odchudzanie.

Sesje zdjęciowe Wykonanie:Strony internetowe Łódź.