Witaj w portalu szkolenia.boron.com.pl

Efektywne szkolenia z przedłużania rzęs metodą indywidualną

Permanentne piękno – połączenie sztuki i techniki -

gwarancja Twojego sukcesu

Przedłużanie rzęs metodą indywidualną (rzęsa do rzęsy) jest bardzo efektownym zabiegiem podkreślającym urodę oka. Jest to zabieg tzw. “wysokiego pożądania” czyli zdecydowana większość Klientek chciałaby mieć przedłużone rzęsy. Zaporą jest przede wszystkim cena oraz w znacznie mniejszym stopniu obawy o aspekty zdrowotne. Zabieg ten jest nadal bardzo drogi i niewiele Klientek decyduje się na wydanie tysiąca złotych na zabieg a potem kilkaset złotych na uzupełnienia co kilka tygodni. Przyczyną tego są bardzo drogie szkolenia oraz wysokie ceny akcesoriów do wykonywania tych zabiegów. Z naszych badań rynkowych wynika, że o wiele więcej chętnych kobiet skorzystałoby z zabiegów, gdyby były one znacznie tańsze. Teraz firma „Boroń” oferuje szkolenia i akcesoria w cenach, które pozwolą na zaoferowanie przedłużenia rzęs po bardzo przystępnych cenach, co zwielokrotni zainteresowanie tą usługą.

Zabieg przedłużania rzęs polega na doklejaniu rzęs sztucznych do naszych naturalnych, przez co uzyskujemy faktyczne przedłużenie rzęs w odróżnieniu od tuszów, które sprawiają tylko wrażenie przedłużenia a czasami wręcz sklejenia. Uzyskujemy również optyczne wrażenie naturalnego zwiększenia gęstości rzęs. Jest to tylko wrażenie, ale należy pamiętać, że jest to wrażenie naturalne, które nie znika ze zmyciem tuszu lub jego rozmazaniem się. Procedura aplikacji rzęs trwa od godziny (w przypadku doświadczenia kilkudziesięciu, kilkuset zabiegów) do 2 godzin.

Wybierając szkolenie z przedłużania rzęs niejednokrotnie spotykamy się z cenami kilku tysięcy złotych za szkolenie i następnych kilku tysięcy złotych za tzw. pakiet startowy. Dlaczego te firmy zmuszają nas do zakupu pakietów startowych? Dzieje się dlatego, że wiele akcesoriów jest mniej potrzebnych i po kilku miesiącach doświadczeń z przedłużaniem rzęs, najprawdopodobniej tych akcesoriów byśmy nie zamówiły, a w momencie szkolenia nie posiadamy tej wiedzy i łatwiej ulegamy namowom na zakup rzeczy, które zalegają potem na półce.  Zestaw akcesoriów firmy "Boroń" zawiera jedynie najpotrzebniejszy zestaw do wykonania kilkuset zabiegów. Resztę możemy zamówić w miarę rosnących potrzeb po bardzo konkurencyjnych cenach. Poza tym firmy szkolące są najczęściej filiami firm międzynarodowych, czyli muszą odprowadzać znaczną część dochodów do central zagranicą i stąd są zmuszone do utrzymywania wysokich cen.

To wszystko przekłada się na ostateczny koszt i małą ilość wykonywanych zabiegów i dlatego postanowiliśmy to zmienić. W przypadku naszego salonu obniżenie ceny przedłużania rzęs do 290 zł spowodowało wzrost liczby wykonywanych zabiegów przez jedną kosmetyczkę z 8 w miesiącu do 40 w miesiącu. Daje to bardzo realne przełożenie na uzyskiwane dochodyOferując tanie szkolenia i akcesoria dajemy również Państwu możliwość szybkiego zwiększenia liczby wykonywanych zabiegów.

Szkolenia w firmie "Boroń" są jak zawsze przeprowadzane raczej w formule 1 instruktor – 1 kursant. Dlatego czas szkolenia wykorzystany jest maksymalnie. Zawartość szkolenia i intensywność ćwiczeń jest dopasowywana do potencjału osoby szkolącej się na bieżąco. Dlatego szkolenia często nie kończą się o planowanej godzinie. Kursantki, które uczestniczyły w szkoleniach zbiorowych, narzekają najczęściej na niedostatek praktyki i brak niepodzielnej uwagi instruktora. Wszelkiego rodzaju szkoły i zajęcia zaoczne nie dadzą takiego efektu jak zajęcia bezpośrednie i zabiegi wykonywane samodzielnie na modelkach.

Teoria jest dobra, ale tylko w praktyce…..

Nasze produkty są identyczne ( a czasami nawet lepsze!) z produktami oferowanymi przez firmy, które życzą sobie znaczne kwoty za szkolenie I akcesoria.  Najczęściej są wykonywane w tych samych fabrykach. Nie noszą jednak nazw, których promocja pochłania setki tysięcy złotych więc są znacznie tańsze. Za naszą marką stoi jakość produktów oraz skuteczność przekazania wiedzy jak te produkty stosować. To obniża koszty tej inwestycji i znacznie zwiększa konkurencyjność tej usługi. Oczywiście oferujemy podstawową oprawę marketingową jak plakaty, ale nie zmuszamy do ponoszenia zbędnych dla kursantek kosztów marketing w innych krajach.

W większości przypadków nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegów przedłużania rzęs. Pielęgnacja naszych rzęs jest standardowa czyli w ciągu pierwszej doby powinno sie moczyć rzęs ani nadmiernie ich dotykać. Ogólnie nie powinno się stosować tuszów wodoodpornych i kosmetyków na bazie olejków. Przy takich środkach zapobiegawczych, czas utrzymywania się przedłużonych rzęs zależy tylko I wyłącznie od naturalnego cyklu życia rzęsy, czyli kiedy nasza rzęsa sama wypadnie, wypadnie razem z jej przedłużeniem. Nasze rzęsy są jak większość innych odporne na wodę, pot i łzy i są dostosowane do normalnego trybu życia. Nie musimy zwracać na nie szczególnej uwagi co daje dodatkowy komfort. Jeżeli chcemy używać tuszu, co nie powinno być już potrzebne powinien być to tusz na bazie wody.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń i do nabycia wiedzy, która szybko i skutecznie pozwoli na zwrot poniesionych nakładówzadowolenia z osiąganych wyników. Zarówno finansowych jak i zadowolenia Klientek, które gwarantuje nam stabilność naszej działalności. Pokażemy również kilka sposobów promocji, które spowodują, że zainteresowanie tą usługą w naszym wykonaniu znacznie wzrośnie.

Po szkoleniu oczywiście oferujemy stałe wsparcie merytoryczne i możliwość zakupu niezbędnych akcesoriów, produktów do przedłużania rzęs w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy również podstawową oprawę marketingową jak plakaty i inne materiały promocyjne.

Czas trwania: 1 dzień

 

Liczba uczestników: 1 osoba /grupowe

 

Termin realizacji szkolenia: do ustalenia

Miejsce szkolenia: 90-442 Łódź, Kościuszki 106/116 III

 

 

 

 


O  szkoleniu…

Przedłużanie rzęs metodą jeden do jednego (rzęsa do rzęsy) jest bardzo efektownym zabiegiem podkreślającym urodę oka. Jest to zabieg tzw. „wysokiego pożądania” czyli zdecydowana większość Klientek chciałaby mieć przedłużone rzęsy.

Atrakcyjna cena proponowanego przez nasz szkolenia spowoduje, że będą Państwo mogli sami zaproponować przedłużanie rzęs po bardzo przystępnych cenach, co zwielokrotni zainteresowanie tą usługą.

Procedura aplikacji rzęs trwa od godziny (w przypadku doświadczonej osoby) do 2 godzin.

Dodatkowo, w ramach szkolenia, otrzymają Państwo zestaw akcesoriów firmy BOROŃ, który zawiera jedynie najpotrzebniejsze elementy do wykonania kilkuset zabiegów. Resztę można zakupić, w miarę rosnących potrzeb po bardzo konkurencyjnych cenach.

Warto podkreślić, że nasze produkty są identyczne (a czasami nawet lepsze) jak produkty oferowane przez firmy, które pobierają bardzo wysokie kwoty zarówno za szkolenia jak i akcesoria.

Za naszą marką stoi jakość produktów oraz skuteczność przekazywania wiedzy jak te produkty stosować.

 

Dlaczego BOROŃ?

Szkolenie z przedłużania rzęs, podobnie jak inne nasze szkolenia, prowadzone jest zazwyczaj w formule 1 instruktor – 1 kursant, dlatego czas szkolenia wykorzystywany jest maksymalnie do tego, aby przekazać niezbędną wiedzę i nabyć przez uczestnika szkolenia umiejętności niezbędnych do wykonywania tego zabiegu. Zawartość merytoryczna oraz intensywność ćwiczeń jest dopasowywana do potencjału osoby szkolącej się na bieżąco, dlatego szkolenia często nie kończą się o planowanej godzinie. Wszelkiego rodzaju szkoły i zajęcia zaoczne nie dadzą takiego efektu, jak zajęcia indywidualne i zabiegi wykonywane samodzielnie na modelkach.

Po szkoleniu oferujemy stałe wsparcie merytoryczne oraz podstawową oprawę marketingową (plakaty i inne materiały promocyjne).

 

Szkolenie metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1

 

1. Higiena i bezpieczeństwo pracy – BHP (teoria)

 

2. Prezentacja produktów. 

3.
Miejsce pracy stylistki – przygotowanie i higiena. (teoria)

4.
Analiza problemów, które mogą wystąpić podczas aplikacji – przeciwwskazania do zabiegu (alergie itp.) ( teoria)

5.
Przygotowanie rzęs klientki do zabiegu.  (teoria+praktyka)

6.
Indywidualny dobór odpowiednich rodzajów rzęs, długości i wygięcia rzęs. (teoria+praktyka)

7.
Indywidualny dobór kleju do rzęs zarówno dla klientki jak i stylistki. (teoria)

8.
Projektowanie kształtu oka. (teoria+praktyka)

9.
Technika aplikacji i stylizacji rzęs – przedłużanie, zagęszczanie naturalnych rzęs metodą 1+1 (teoria+praktyka)

10.
Końcowa kosmetyka zabiegu. (teoria+praktyka)

11.
Omówienie zasad pielęgnacji przedłużonych rzęs.  (teoria)

12.
Tajniki efektu metody  naturalnie wyglądających rzęs. (teoria+praktyka)

13.
Uzupełnianie rzęs. (teoria+praktyka)

14.
Korekta przedłużonych rzęs. (teoria+praktyka)

15.
Bezinwazyjne usuwanie przedłużonych rzęs. (teoria+praktyka)

16.
Technika aplikacji rzęs kolorowych – stylizacje okazjonalne. (teoria+praktyka)


Dodatkowe materiały wliczone w kurs:

 • Drukowany instruktaż przedłużania i zagęszczania rzęs
 • Certyfikat

Każde szkolenie potwierdzamy imiennym certyfikatem  uprawniającym do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1.


Cena szkolenia:
1. Szkolenie z przedłużania rzęs indywidualne 990 zł

2. Szkolenie 2 os. 700 zł

 

 

Szkolenie metodą przedłużania i zagęszczania rzęs 2:1, 3:1

 

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek już zajmujących się przedłużaniem rzęs metodą 1:1, dlatego w ramach zgłoszenia ważne jest przedstawienie certyfikatu podstawowego.

 

Podczas szkolenia poznasz:

 • Tajniki metody 2D i 3D
 • Sztuczki, które pozwolą Ci przyspieszyć czas pracy przy rzęsach objętościowych
 • Odpowiedni dobór rzęs objętościowych do klientki
 • Rodzaje rzęs do stylizacji volume
 • Końcową kosmetykę zabiegu
 • Zasady pielęgnacji rzęs 2D-3D

Szkolenie 2-3D jest kolejnym stopniej w Twojej karierze Stylistki Rzęs. Pozwoli Ci podkreślić piękno rzęs każdej klientki bez nadmiernego ich obciążania!

Czas trwania: 6-8h

 

Cena szkolenia

Grupa:

 • 4 osobowa 900 zł
 • 3 osobowa 950 zł
 • 2 osobowa 1000 zł

Szkolenie indywidualne: 1100 zł brutto

Dodatkowe materiały wliczone w kurs.

Certyfikat

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, który uprawnia do wykonywania zabiegów w swoim salonie.

 

 

 

Cena szkolenia uwzględnia

·         Zajęcia teoretyczne

·         Zajęcia praktyczne

·         Koszt użytych materiałów

·         Udostępnienie gabinetu zabiegowego

·         Wystawienie certyfikatu

 

Termin i warunki płatności

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia na 9 dni przed jego rozpoczęciem zadatek nie zostanie zwrócony.

 

Wpłaty prosimy dokonywać  na konto:

Boron

Al. Kościuszki 106/116 lok 3

90-442 Łódź

W tytule prosimy napisać:

Zadatek na szkolenie z .... oraz imię i nazwisko.

 

 

Euro Bank nr: 34 1470 0002 2132 0797 3000 0001

Serdecznie zapraszamy.

 

"Boroń": makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, depilacja laserowa, laser frakcyjny, fale radiowe, Exilis - odchudzanie.

Sesje zdjęciowe Wykonanie:Strony internetowe Łódź.